wspisał: Admin js
publ. 04 październik 2014
Odsłony: 1813

zajecia umuzykalniające 2

 

wspisał: Piotrek
publ. 13 kwiecień 2014
Odsłony: 1713

WARSZTATY GITAROWE

Od 2008 roku propozycja Ośrodka Kultury, która kierowana jest do osób w różnym wieku. Główną ideą warsztatów jest promowanie amatorskiego ruchu artystycznego poprzez  ćwiczenie praktycznej gry na instrumencie. Umiejętności te uczestnicy  wykorzystują w  domowym muzykowaniu, ale także w lokalnych zespołach muzycznych działających głównie przy szkołach.

Zadaniem zajęć jest również  integracja i współpraca poszczególnych miejscowości Gminy Ryglice. To możliwość zetknięcia się ze sobą osób o różnym poziomie muzycznych umiejętności, okazja do wzajemnego uczenia się od siebie. Od 2008 roku do końca 2013 w zajęciach gitarowych wzięło łącznie ponad 100 osób w różnym wieku ( od 7 lat do 25 )

 

czytaj dalej,     czytaj dalej 2

wspisał: Admin js
publ. 11 luty 2014
Odsłony: 1705

Warsztaty gitarowe

Prowadząca - Justyna Pieniądz

Wkrótce aktualizacja nt. prowadzonych zajęć

facebook 1 twitter youtube turystyka  ryglickie stoisko  ryglice pl

Do góry

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych tzw. RODO, Ośrodek Kultury w Ryglicach informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!