wspisał: Janusz
publ. 28 czerwiec 2011
Odsłony: 1703
wspisał: Janusz
publ. 20 czerwiec 2011
Odsłony: 1858
wspisał: Staszek
publ. 18 styczeń 2011
Odsłony: 1832

Dzięki za odwiedziny na naszej stronie!
Jesteśmy grupą ludzi zakręconych na punkcie fotografowania. Choć dzieli nas wiele - płeć, wiek, życie zawodowe i rodzinne, łaczy nas pasja fotografowania.
W lipcu 2010 roku postanowiliśmy zorganizować się i stworzyliśmy nowe gremium działające pod patronatem Ośrodka Kultury- tak powstała Grupa Fotograficzna "FOTOaktywni". Naszym celem jest ciągłe doskonalenie  się w tej wielopoziomowej sztuce jaką jest fotografia. Osiągniemy to dzięki wspólnej wymianie doświadczeń, warsztatom fotograficznym, organizowaniu plenerów czy wreszcie wystaw. Pierwsze kroki mamy już za sobą i pierwszą wspólną wystawę w Galerii Ośrodka Kultury w Ryglicach pod tytułem "NASZA GMINA 2010", czyli próba retrospektywnego spojrzenia na miejsce w którym mieszkamy, uczymy się czy pracujemy. Kilka prac zamieścimy też w naszej galerii, na pełną wystawę zaprosimy ponownie do Ośrodka Kultury (będzie wznowiona o czym Was poinformujemy).
Wiemy że wielu z Was też fotografuje, zapraszamy więc do wspólpracy z naszą Grupą. Terminy spotkań będą na naszej stronie ( w Ośrodku Kultury koordynuje pracę Grupy Stanisław Stańczyk -instruktor muzyki).

wspisał: Piotrek
publ. 01 grudzień 2010
Odsłony: 2201

facebook 1 twitter youtube turystyka  ryglickie stoisko  ryglice pl

Do góry

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych tzw. RODO, Ośrodek Kultury w Ryglicach informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz o przysługujących prawach z tym związanych.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!